Skip to main content

Sobota, Sale P1 i P2

Godzina: 10:30, Sala P1 - Dom na już - praktyczne rozwiązanie dla Twojej rodziny

Dom na już – praktyczne rozwiązanie dla Twojej rodziny


Prelegent: Marcin Jakubik, firma Abakon

Opis wystąpienia:

Omówiony zostanie autorski projekt uniwersalnego domu jednorodzinnego w technologii keramzytu firmy Abakon – idea, funkcje, zastosowanie, rozwiązania i korzyści dla małej rodziny.

Godzina: 11:00, Sala P1 - Pochwała natury i niedoskonałości- trend Japandi

Pochwała natury i niedoskonałości- trend Japandi


Prelegent: Aleksandra Rozińska,
Anor Design

Projektant wnętrz, miłośniczka formy, faktury i koloru. Wiedza i umiejętności rozkwitły w murach Londyńskiej Akademii, gdzie zdobyła swoje wykształcenie, jednak to kolejne 17 lat doświadczenia zawodowego klarowały jej projektowy styl i indywidualne wyczucie formy. Kreatorka wielu projektów indywidualnych i komercyjnych, od 2010 tworząca pod marką “Anor Design”, które otworzyła w Londynie. Posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie projektowanie wnętrz dla klientów indywidualnych ( domy i apartamenty) jak i komercyjnych na mocno zróżnicowanym londyńskim i polskim rynku nieruchomości. Postrzega wnętrze jako “czyste płótno” dla swojej kreatywności i nie wierzy w “waniliowy design” ani w dostosowywanie się do zastanego stanu rzeczy.

Opis wystąpienia:

Zostanie omówiony styl Japandi – styl projektowania wnętrz, który łączy elementy tradycyjnej japońskiej estetyki z estetyką skandynawską. Cechuje go m.in. prostota, minimalizm i równowaga, a także używanie naturalnych materiałów i jasnych, stonowanych kolorów.

Godzina: 11:00, Sala P2 - Forniry kamienne - hit czy kit?

Forniry kamienne – hit czy kit?


Prelegenci: Tomasz Cecot oraz Kamil Grela, Klink International.

Dwa serca bijące dla kamienia naturalnego. Ich prezentacje to podróż przez fascynujący świat tej szlachetnej materii. Kamil dzieli się niezwykłymi historiami i faktami o różnorodności kamieni, podczas gdy Tomek pokazuje praktyczne zastosowania kamienia w codziennym życiu. Oboje zarażają swoją pasją do kamienia, tworząc lekkie i inspirujące prelekcji.

Opis wystąpienia:

Poznasz fascynujący świat forniru kamiennego podczas naszej ekscytującej prelekcji!
Poznasz tajniki tego niezwykłego materiału, który łączy elegancję kamienia z lekkością i wszechstronnością forniru. W trakcie prelekcji zanurzysz się w inspirujących przykładach zastosowania forniru kamiennego, dowiesz się, jak rewolucjonizuje on przemysł architektoniczny i wnętrzarski. Przyłącz się do nas, aby odkryć, dlaczego fornir kamienny staje się nowym must-have w projektach designu. Nie przegap okazji na poszerzenie swojej wiedzy i zainspiruj się możliwościami, jakie niesie za sobą ten unikalny materiał!

Godzina: 12:00, Sala P1 - 10 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę zaciągając kredyt hipoteczny

10 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę zaciągając kredyt hipoteczny.


Prelegent: Beata Będkowska, Kredyt i finanse z pasją

Bankowiec z ponad 20-letnim doświadczeniem kredytów hipotecznych oraz coach finansowy. W bankowości pracuje od 1995 r. w tym w kredytach hipotecznych od 2003 r. Współpracuje ze wszystkimi bankami na rynku. Wyróżnia się tym, że przez 15 lat była analitykiem w kredytach hipotecznych w różnych bankach, w tym przez 10 lat analitykiem bankowym w ING Banku Śląskim. Cechuje ją ogromne zaangażowanie w pracę i zawsze jest po Twojej stronie. Sprawdzi dla Ciebie każdą ofertę i odpowie na każde pytanie. Dopasuje kredyt pod Twoje indywidualne potrzeby. Podpowie Ci jak przygotować się do zaciągnięcia kredytu hipotecznego. Z jej pomocą na pewno otrzymasz kredyt hipoteczny. Pomoże Ci „otworzyć drzwi” do Twojego wymarzonego M.

Opis wystąpienia:

Podczas prelekcji omówione zostaną najważniejsze rzeczy, o których trzeba wiedzieć zaciągając kredyt hipoteczny jak np.: proste sposoby na polepszenie zdolności kredytowej, scoring bankowy – co to takiego i jak możesz o niego zadbać, jak skutecznie obniżyć koszty kredytu hipotecznego? Jakie wybrać oprocentowanie stałe czy zmienne? Co to są oferty cross – sell, czyli wymogi dokupienia dodatkowych rzeczy z oferty banku czy to się opłaca? Na co zwrócić uwagę wybierając oferty banków? Jakie metody płatności wybrać – raty równe czy malejące? Jak i kiedy warto nadpłacać kredyt hipoteczny?

Godzina: 12:00, Sala P2 - Ciepły dom na całe życie czyli energooszczędne instalacje w Twoim domu. Q&A - odpowiedzi eksperta na pytania Inwestorów.

Ciepły dom na całe życie czyli energooszczędne instalacje w Twoim domu. Q&A – odpowiedzi eksperta na pytania Inwestorów.


Prelegent: Daniel Kwiatkowski,
ASK Energooszczędne Instalacje

Opis wystąpienia:

W pierwszej części prowadzący omówi wady i zalety dostępnych na rynku rozwiązań w zakresie instalacji grzewczych, chłodniczych, sanitarnych i wentylacyjnych oraz zagadnień ogólnobudowlanych, związanych z budową energooszczędnego domu. W drugiej części odpowie na pytania uczestników, związane z szeroko pojętą tematyką budowy domu.

Godzina: 13:00, Sala P1 - Program MIESZKANIE NA START: Czy warto wziąć standardowy kredyt czy czekać na dofinansowanie od rządu?

Program MIESZKANIE NA START: Czy warto wziąć standardowy kredyt czy czekać na dofinansowanie od rządu?


Prelegent: Jan Watychowicz,
PHINANCE S.A.

Doradca finansowy z 8 letnim stażem. W swojej karierze przeanalizował już finanse ponad 1000 rodzin i 200 firm. Ekspert w dziedzinie zabezpieczania życia i zdrowia, jak i planowania sukcesji majątkowej w przedsiębiorstwach.

Opis wystąpienia:

Zostaną omówione szczegóły nowego programu rządowego MIESZKANIE NA START, informacje czym się kierować przy wyborze najlepszego kredytu hipotecznego oraz aktualna sytuacja na rynku mieszkaniowym. Po prostu – komplet niezbędnych informacji, by podjąć przemyślaną decyzję o zakupie/budowie nieruchomości w 2024 roku!

Godzina: 13:00, Sala P2 - Zielone aspekty budowy: Jak myślenie o ogrodzie sprawi, że twój dom i ogród staną się harmonijną całością.

Zielone aspekty budowy: Jak myślenie o ogrodzie sprawi, że twój dom i ogród staną się harmonijną całością.


Prelegent: Adriana Baryżewska,
Widoki Pracownia

Architekt krajobrazu, prowadząca własną pracownię projektową pod nazwą „Widoki Pracownia”. Pasjonatka tworzenia harmonijnych i funkcjonalnych przestrzeni zewnętrznych, które łączą piękno naturalnej roślinności z nowoczesnym designem. Specjalizuje się w tworzeniu unikalnych projektów ogrodów przydomowych, które wzmacniają relacje między architekturą a krajobrazem i dopasowują się do ich użytkowników oraz ich potrzeb i budżetu.

Opis wystąpienia:

Zostanie przedstawione jak integracja domu z ogrodem już na etapie budowy, otwiera drzwi do stworzenia harmonijnej przestrzeni życiowej. W programie także sprawdzone metody, praktyczne porady i nieoczywiste triki od architekta krajobrazu, wskazujące na aspekty często pomijane, które mogą zminimalizować koszty i podjąć świadome decyzje dotyczące przestrzeni wokół domu – zarówno przed rozpoczęciem budowy, w trakcie jej realizacji, jak i po zakończeniu. Zostaną omówione również m.in. rola inwentaryzacji istniejącej zieleni, znaczenie przemyślanego procesu budowlanego, planowanie układu domu i integracja pomieszczeń z ogrodem. Dodatkowo praktyczne wskazówki dotyczące podjazdu, ogrodzenia, układu tarasu i doboru roślinności ukażą, jak kompleksowe podejście może przekształcić dom i ogród w spójną, funkcjonalną całość.

Godzina: 14:00, Sala P1 - HEGAM HPC R290: Dlaczego ogrzewanie domu propanową pompą ciepła jest najbardziej ekonomiczne i efektywne? Dowiedz się jak uzyskać od 7.000 zł do nawet do 55.600 zł dofinansowania swojej inwestycji. Rozwiązanie dla starego i nowego budownictwa

HEGAM HPC R290: Dlaczego ogrzewanie domu propanową pompą ciepła jest najbardziej ekonomiczne i efektywne? Dowiedz się jak uzyskać od 7.000 zł do nawet do 55.600 zł dofinansowania swojej inwestycji. Rozwiązanie dla starego i nowego budownictwa


Prelegenci:
Martyna Andreew-Gamza

Dyrektor ds. rozwoju marki HEGAM, Specjalista ds. programów dotacyjnych NFOŚiGW, Audytor energetyczny. Pasjonatka odnawialnej energii, specjalistka od pozyskiwania dotacji dla klientów. Kompleksowa obsługa klienta w miłej atmosferze jest możliwa dzięki działaniom Pani Martyny. Lubi się rozwijać i uczyć nowych rzeczy., wizjonerka. Dzięki niej HEGAM staje się jeszcze bardziej rozpoznawalny, bo o jakości trzeba mówić.

i Kamil Gamza

Właściciel HEGAM, Audytor energetyczny. Pasjonat ogrzewania, konstruktor i praktyk. Kotłownia to jego ulubiona część domu. Wierzy w Odnawialne Źródła Energii i od lat w ramach swojej działalności zawodowej, jak i prywatnie, kultywuje idee, które idą w parze z ekologią i ochroną środowiska naturalnego, przy jednoczesnej dbałości o ciepło w domach klientów, bo w końcu HEGAM, to “Cieplejsze jutro w Twoim domu”.

Opis wystąpienia:

Duża dawka wiedzy, opartej na blisko 30-letnim doświadczeniu w ogrzewaniu. Warunki niezbędne do montażu pompy ciepła, specyfika ogrzewania budynku pompą ciepła, sylwetka propanowej pompy ciepła HEGAM HPC R290. Dofinansowanie swojej zielonej inwestycji. Porady, rozmowy i spora dawka cennej wiedzy.

Godzina: 14:00, Sala P2 - Współpraca z architektem wnętrz - na co to komu?

Współpraca z architektem wnętrz – na co to komu?


Prelegent: Paulina Ziebura,
MULTUM STUDIO Pracownia Projektowa

Absolwentka studiów magisterskichna wydziale Architektury. Właścicielka pracowni projektowej Multum Studio Pani Paulina to ekspertka w personalizacji projektów, precyzyjnie dostosowując je do potrzeb i estetyki klientów. Jej podejście opiera się na budowaniu trwałych relacji, co pozwala jej zrozumieć oczekiwania inwestorów. Doskonale łączy kreatywność z precyzją techniczną, minimalizując ilość zmian i decyzji podczas prac wykończeniowych. Klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie inwestycji, zapewniając płynny i kontrolowany proces. Wybór Pani Pauliny to gwarancja projektu, który nie tylko spełni oczekiwania, ale także ułatwi całą inwestycję

Opis wystąpienia:

Zostanie przedstawione jak wygląda współpraca z architektem wnętrz. Czym faktycznie zajmuje się projektant wnętrz, jak wyglądają poszczególne etapy projektu i kiedy warto skorzystać z pomocy projektanta wnętrz.

Godzina: 15:00, Sala P1 - Jak dobrze zoptymalizować przestrzeń do życia- klucz do funkcjonalności.

Jak dobrze zoptymalizować przestrzeń do życia- klucz do funkcjonalności


Prelegent: Aleksandra Rozińska,
Anor Design

Projektant wnętrz, miłośniczka formy, faktury i koloru. Wiedza i umiejętności rozkwitły w murach Londyńskiej Akademii, gdzie zdobyła swoje wykształcenie, jednak to kolejne 17 lat doświadczenia zawodowego klarowały jej projektowy styl i indywidualne wyczucie formy. Kreatorka wielu projektów indywidualnych i komercyjnych, od 2010 tworząca pod marką “Anor Design”, które otworzyła w Londynie. Posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie projektowanie wnętrz dla klientów indywidualnych ( domy i apartamenty) jak i komercyjnych na mocno zróżnicowanym londyńskim i polskim rynku nieruchomości. Postrzega wnętrze jako “czyste płótno” dla swojej kreatywności i nie wierzy w “waniliowy design” ani w dostosowywanie się do zastanego stanu rzeczy.

Opis wystąpienia:

W trakcie wystąpienia prowadząca skupi się na wyzwaniach związanych z funkcjonalnością i ergonomią niewielkich mieszkań, przy zachowaniu estetyki i dbałości o środowisko. Omówione zostaną kluczowe aspekty optymalizacji przestrzeni, szczególnie w kontekście kuchni i łazienki, oraz poszukiwanie praktycznych rozwiązań dla małych metraży. Celem będzie zainspirowanie do efektywnego zagospodarowania każdej przestrzeni mieszkalnej, niezależnie od jej rozmiaru.

Niedziela, Sala P1 i P2

Godzina: 10:30, Sala P1 - Co to znaczy - Najtańszy dom dla Twojej rodziny

Co to znaczy –  Najtańszy dom dla Twojej rodziny


Prelegent: Marcin Jakubik, firma Abakon

Opis wystąpienia:

Analiza i dyskusja – panel otwarty – kiedy i jakie koszty generuje nasz dom.
Składowe kosztów budowy domu, koszty domu na osi czasu, jak zoptymalizować koszty domu.

Godzina: 11:00, Sala P1 - 10 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę zaciągając kredyt hipoteczny

10 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę zaciągając kredyt hipoteczny.


Prelegent: Beata Będkowska, Kredyt i finanse z pasją

Bankowiec z ponad 20-letnim doświadczeniem kredytów hipotecznych oraz coach finansowy. W bankowości pracuje od 1995 r. w tym w kredytach hipotecznych od 2003 r. Współpracuje ze wszystkimi bankami na rynku. Wyróżnia się tym, że przez 15 lat była analitykiem w kredytach hipotecznych w różnych bankach, w tym przez 10 lat analitykiem bankowym w ING Banku Śląskim. Cechuje ją ogromne zaangażowanie w pracę i zawsze jest po Twojej stronie. Sprawdzi dla Ciebie każdą ofertę i odpowie na każde pytanie. Dopasuje kredyt pod Twoje indywidualne potrzeby. Podpowie Ci jak przygotować się do zaciągnięcia kredytu hipotecznego. Z jej pomocą na pewno otrzymasz kredyt hipoteczny. Pomoże Ci „otworzyć drzwi” do Twojego wymarzonego M.

Opis wystąpienia:

Podczas prelekcji omówione zostaną najważniejsze rzeczy, o których trzeba wiedzieć zaciągając kredyt hipoteczny jak np.: proste sposoby na polepszenie zdolności kredytowej, scoring bankowy – co to takiego i jak możesz o niego zadbać, jak skutecznie obniżyć koszty kredytu hipotecznego? Jakie wybrać oprocentowanie stałe czy zmienne? Co to są oferty cross – sell, czyli wymogi dokupienia dodatkowych rzeczy z oferty banku czy to się opłaca? Na co zwrócić uwagę wybierając oferty banków? Jakie metody płatności wybrać – raty równe czy malejące? Jak i kiedy warto nadpłacać kredyt hipoteczny?

Godzina: 11:00, Sala P2 -Jak przygotować instalację elektryczną pod Smart Home. Poradnik inwestora.

Jak przygotować instalację elektryczną pod Smart Home. Poradnik inwestora.


Prelegent: Jacek Sekuła, Grenton sp. z o.o.

Sales Poland Team Leader – Pracuje w Grenton od 2019 roku. Lider polskiego zespołu sprzedaży Odpowiedzialny za kontakt z instalatorami i dystrybutorami.

Opis wystąpienia:

Podczas prezentacji opowiemy czym jest smart home i dlaczego warto zdecydować się na wdrożenie systemu inteligentnego domu Grenton. Wyjaśnimy, jak rozwiązania Grenton zwiększają komfort, bezpieczeństwo i efektywność energetyczną domów, generując przy tym znaczne oszczędności. Prezentacja zawiera kluczowe wskazówki dotyczące planowania i projektowania instalacji elektrycznych, obrazując łatwą integrację i dostosowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika. Opowiemy, dlaczego Grenton jest przyszłościowym wyborem dla każdego nowoczesnego domu, umożliwiającym pełną kontrolę i automatyzację codziennych czynności dla wygodniejszego życia.

Godzina: 12:00, Sala P1 - Współpraca z architektem wnętrz - na co to komu?

Współpraca z architektem wnętrz – na co to komu?


Prelegent: Paulina Ziebura,
MULTUM STUDIO Pracownia Projektowa

Absolwentka studiów magisterskichna wydziale Architektury. Właścicielka pracowni projektowej Multum Studio Pani Paulina to ekspertka w personalizacji projektów, precyzyjnie dostosowując je do potrzeb i estetyki klientów. Jej podejście opiera się na budowaniu trwałych relacji, co pozwala jej zrozumieć oczekiwania inwestorów. Doskonale łączy kreatywność z precyzją techniczną, minimalizując ilość zmian i decyzji podczas prac wykończeniowych. Klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie inwestycji, zapewniając płynny i kontrolowany proces. Wybór Pani Pauliny to gwarancja projektu, który nie tylko spełni oczekiwania, ale także ułatwi całą inwestycję

Opis wystąpienia:

Zostanie przedstawione jak wygląda współpraca z architektem wnętrz. Czym faktycznie zajmuje się projektant wnętrz, jak wyglądają poszczególne etapy projektu i kiedy warto skorzystać z pomocy projektanta wnętrz.

Godzina: 12:00, Sala P2 - Termoizolacja cienkowarstwowa - zastosowania. Technologia Bauter.

Termoizolacja cienkowarstwowa – zastosowania. Technologia Bauter.


Prelegent: Tomasz Gutowski, Termoizolacja plus sp. z o.o.

Firma zajmująca się termomodernizacją z wykorzystaniem technologii Bauter

Opis wystąpienia:

Termoizolacja cienkowarstwowa to rodzaj izolacji termicznej służący ograniczeniu przepływu ciepła między wnętrzem a otoczeniem. Składa się z cienkiej warstw materiału o wysokiej efektywności izolacyjnej. Może być wykorzystywana w izolacji zarówno ścian, jak i dachów w budynkach. Na zewnętrznych powierzchniach ścian aplikowana jest w celu ograniczenia przepływu ciepła między wnętrzem a otoczeniem, zapobiegając utracie ciepła z budynku w okresie zimowym oraz ograniczając nagrzewanie się wnętrza w okresie letnim. Na dachach może być zastosowana na poziomie stropu poddasza lub bezpośrednio pod pokryciem dachowym, co pomaga w ograniczeniu strat ciepła przez dach oraz zapobiega nagrzewaniu się poddasza w okresie letnim. Dodatkowo, termoizolacja cienkowarstwowa może pomagać w zapobieganiu kondensacji pary wodnej na powierzchni wewnętrznej dachu. Stanowi odpowiednik zastosowania styropianu o grubości 20 cm o analogicznych parametrach izolacyjnych.

Godzina: 13:00, Sala P1 - Najważniejsze koszty kredytu i nowy program rządowy: Mieszkanie na start

Najważniejsze koszty kredytu i nowy program rządowy: Mieszkanie na start


Prelegent: Damian Ejsmont,
PHINANCE S.A.

Doradca finansowy działający od ponad 6 lat w branży finansów i ubezpieczeń. W swoich działaniach skupia się na poznaniu klienta i “wejściu w jego buty”. Takie podejście pozwala na dobranie rozwiązań które dają bezpieczeństwo, a jednocześnie nie są dużym obciążeniem finansowym.

Opis wystąpienia:

Przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu kredytu należy uwzględnić koszty okołokredytowe, które obejmują więcej niż oprocentowanie i wysokość rat. To właśnie te dodatkowe opłaty, których często nie bierze się pod uwagę przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z pierwszego kredytu, znacząco wpływają na całkowity koszt kredytu hipotecznego. Dodatkowo dowiemy się też o tym jakie rząd ma plany dotyczące pomocy w zakupie pierwszej nieruchomości.

Godzina: 13:00, Sala P2 - Ogród piękny cały rok.

Ogród piękny cały rok.


Prelegent: Bogumiła Tutak, Ogrody Kompleks

Absolwentka Akademii Rolniczej w Krakowie i studiów podyplomowych z zakresu fizjologii roślin i zwierząt oraz studiów podyplomowych z zakresu projektowania terenów zielonych i wilu kusrów doskonalących. Od 2000 roku zajmuje się kompleksowym zakładaniem ogrodów z małą architekturą włącznie oraz pielęgnacją ogrodów. Od 2002 r prowadzi własną firmę .

Opis wystąpienia:

W trakcie prezentacji omówione zostaną kluczowe aspekty związane z tworzeniem i utrzymaniem ogrodu, skupiając się na projekcie ogrodu, czynnikach planistycznych, małej architekturze, zakładaniu trawników, doborze roślin, roli wody, oświetleniu ogrodu, zastosowaniu robotów koszących oraz całorocznych zabiegach pielęgnacyjnych. Przedstawione zostaną praktyczne porady, uwzględniające aspekty estetyczne, funkcjonalne i ekologiczne, aby stworzyć ogrodową przestrzeń, która będzie piękna i zadowalająca przez cały rok.

Godzina: 14:00, Sala P1 - Ciepły dom na całe życie czyli energooszczędne instalacje w Twoim domu. Q&A - odpowiedzi eksperta na pytania Inwestorów.

Ciepły dom na całe życie czyli energooszczędne instalacje w Twoim domu. Q&A – odpowiedzi eksperta na pytania Inwestorów.


Prelegent: Daniel Kwiatkowski,
ASK Energooszczędne Instalacje

Opis wystąpienia:

W pierwszej części prowadzący omówi wady i zalety dostępnych na rynku rozwiązań w zakresie instalacji grzewczych, chłodniczych, sanitarnych i wentylacyjnych oraz zagadnień ogólnobudowlanych, związanych z budową energooszczędnego domu. W drugiej części odpowie na pytania uczestników, związane z szeroko pojętą tematyką budowy domu.

Godzina: 14:00, Sala P2 - HEGAM HPC-Ultra R290 – czarny koń wśród pomp ciepła. Nowa odsłona energooszczędnych, zdalnie sterowanych, propanowych pomp ciepła. Jak korzystnie sfinansować wkład własny zielonej inwestycji?

HEGAM HPC-Ultra R290 – czarny koń wśród pomp ciepła. Nowa odsłona energooszczędnych, zdalnie sterowanych, propanowych pomp ciepła. Jak korzystnie sfinansować wkład własny zielonej inwestycji?


Prelegenci:
Martyna Andreew-Gamza

Dyrektor ds. rozwoju marki HEGAM, Specjalista ds. programów dotacyjnych NFOŚiGW, Audytor energetyczny. Pasjonatka odnawialnej energii, specjalistka od pozyskiwania dotacji dla klientów. Kompleksowa obsługa klienta w miłej atmosferze jest możliwa dzięki działaniom Pani Martyny. Lubi się rozwijać i uczyć nowych rzeczy., wizjonerka. Dzięki niej HEGAM staje się jeszcze bardziej rozpoznawalny, bo o jakości trzeba mówić.

i Kamil Gamza

Właściciel HEGAM, Audytor energetyczny. Pasjonat ogrzewania, konstruktor i praktyk. Kotłownia to jego ulubiona część domu. Wierzy w Odnawialne Źródła Energii i od lat w ramach swojej działalności zawodowej, jak i prywatnie, kultywuje idee, które idą w parze z ekologią i ochroną środowiska naturalnego, przy jednoczesnej dbałości o ciepło w domach klientów, bo w końcu HEGAM, to “Cieplejsze jutro w Twoim domu”.

Opis wystąpienia:

Propanowa pompa ciepła HEGAM HPC R290  oraz zapowiedź nowości HEGAM HPC-Ultra R290 – z dotryskiem pary czynnika chłodniczego – hit i totalna nowość na rynku Odnawialnych Źródeł Energii. Jak zasilić swój domowy budżet i sfinansować tylko w części zieloną inwestycję?

Poznaj firmy, które wspierają realizację naszych targów.

MECENAS TARGÓW

NEXX DEVELOPER – wiodący deweloper na Śląsku z 25-letnim doświadczeniem w branży, laureat licznych nagród, został MECENASEM Targów Nieruchomości & Budowa Domu.

To dla nas ogromne wyróżnienie i zaszczyt. Nasza współpraca to nie tylko finanse, ale przede wszystkim tworzenie przestrzeni, gdzie prawdziwi profesjonaliści mogą się spotkać i tworzyć niesamowitą atmosferę owocującą nowymi kontraktami.

Spotkania z ekipą NEXX to dla nas zawsze porządna dawka inspiracji.

Sponsorzy oraz partnerzy targów

Zobacz wszystkich

Sponsorzy oraz partnerzy targów

Zobacz wszystkich
Close Menu

Kiedy?
15-17 marca 2024 r

Gdzie?
EXPO ŁÓDŹ, Al. Politechniki 4